Szukasz egzotycznego miejsca na odpoczynek i ciekawe doznania? Luksusowe namioty usytuowane w samym sercu afrykańskich Parków Narodowych, tj. Lake Manyara, Serengeti i Ngorongoro to niezapomniane przeżycie. Sprawdź dlaczego?

 

Namioty designem nawiązujące na przykład do wyglądu tradycyjnych wiosek danego plemienia afrykańskiego to ciekawa propozycja pobytu w samym sercu najpiękniejszych parków narodowych Afryki. Luksusowy charakter obiektu zapewnia turystom optymalną wygodę zakwaterowania, która jest ważna dla spokojnego i komfortowego wypoczynku po intensywnym safari przez dzikie tereny Tanzanii. Namioty składają się z części wypoczynkowej, łazienki, osobnej sypialni, a dodatkowo posiadają przenośne meble ogrodowe, na których można zrelaksować się pod gołym niebem. Niektóre bungalowy mają ponadto prywatne tarasy do wyłącznej dyspozycji gości, a także zapewniona jest w nich elektryczność.

Namioty zbudowane zostały z trwałych materiałów. Wyglądem nawiązują do klasycznych bungalowów, jednak o ich wyjątkowości stanowi niepowtarzalny klimat noclegu w niezwykłych okolicznościach afrykańskiej przyrody.
Kempingi z eleganckimi namiotami są bezpieczne, bowiem zostały odpowiednio zabezpieczone przed dziką zwierzyną i usytuowane w najpiękniejszych miejscach, z których można zachwycać się egzotyczną okolicą i naturalnym bogactwem parków narodowych.