Marzą ci się luksusowe wakacje w Tanzanii? Niezwykłe egzotyczne doznania zapewni Ci pobyt w luksusowym hotelu usytuowany wśród afrykańskiej roślinności u podnóża góry Mount Meru w mieście Arusza.

 

Miejsce to łączy w sobie europejską elegancję z lokalnym afrykańskim klimatem. W wystrój hotelu wkomponowano miejscowe elementy, dzięki czemu każdy turysta może poczuć prawdziwy urok Afryki. W skład hotelowej posiadłości wchodzi 9 akrów przepięknej pod względem przyrodniczym okolicy. Hotel posiada cztery eleganckie restauracje oferujące bogate menu, które zachwyci kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Baza noclegowa

Hotel Mount Meru dysponuje eleganckimi i przestronnymi apartamentami z dużymi oknami tarasowymi, które zapewniają widok na piękny okoliczny krajobraz afrykańskiej natury. Apartamenty składają się z części sypialnianej, wypoczynkowej oraz biurka z odpowiednim oświetleniem. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się wiele innych możliwości, tj. korzystanie z tarasu wypoczynkowego i basenu ze specjalnie przygotowaną częścią dla dzieci, jest także możliwość wynajęcia opiekunki do dzieci. Ponadto w hotelu funkcjonuje kantor wymiany walut oraz butik z tanzańską biżuterią.

Wyposażenie pokoju

Apartamenty wyposażone są m. in. w telefon, minibar, telewizor z telewizją satelitarną, bezprzewodowy dostęp do Internetu (w cenie pobytu), klimatyzację, a także aneks do parzenia kawy i herbaty.