Bajeczna plaża, piękne krajobrazy i dzikie zwierzęta w zasięgu ręki? Dzięki ofercie pobytu w prywatnej willi na Zanzibarze przeżyjesz niezwykłą egzotyczną podróż. Sprawdź ofertę!

 

Butikowy hotel to kompleks kilku przestronnych willi zlokalizowanych przy uroczej plaży, z dala od innych gości, gdzie pobyt przebiegnie w cichej i spokojnej atmosferze. Cały projekt inspirowany jest koncepcją eco-lodgu – wszystko powstało z naturalnych materiałów. Dużym atutem jest to, że każda willa posiada widok na morze.

Hotel oferuje także prywatny basen do wyłącznej dyspozycji na 3 wille. Klimatyczne i jasne apartamenty dedykowane są turystom, którzy wolą odpoczywać z dala od wielkich hoteli. Wszystkie wille posiadają salony wypoczynkowe, kuchnię oraz dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami.

Dodatkowe udogodnienia w apartamentach to bezprzewodowy dostęp do Internetu, prywatny balkon i taras wypoczynkowy. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się bezpłatny parking samochodowy, wypożyczalnia rowerów, a także ogród tropikalny i taras. W hotelu możliwe jest również skorzystanie z pralni, opcji dostawy artykułów spożywczych czy prasowania. Przy plaży natomiast dostępne są takie aktywności jak nurkowanie, windsurfing, snorkeling i wędkowanie.